Pożyczki pozabankowe – szybka gotówka do ręki lub na konto

Życie pełne jest nieprzewidzianych sytuacji, w których potrzeba nam szybkich pieniędzy. Zaciągnięcie kredytu w banku wymaga wielu zabiegów – od sprawdzenia historii kredytowej klienta w BIK i KRD, zaświadczenia o stałym zatrudnieniu (umowa o pracę na czas nieokreślony), o wynagrodzeniu i wielu innych formalności, bez których otrzymanie kredytu jest niemożliwe. Jeżeli historia kredytowa jest negatywna, bank odrzuci wniosek o kredyt. Dodatkowym utrudnieniem jest czas oczekiwania na decyzję banku – nawet do kilku tygodni. Co zrobić w takiej sytuacji? Rozsądnym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD.

Co to jest pożyczka pozabankowa?

Szybką pożyczkę pozabankową może otrzymać każdy, kto znalazł się w trudnym położeniu i potrzebuje pieniędzy na „już”. Inwestorzy prywatni, parabanki oferują pożyczki pozabankowe długoterminowe. Klient otrzymuje pewną kwotą – mniejszą lub większą i spłaca ją w ratach w ustalonym terminie (np. roku, dwóch lub dłuższego okresu). Wielką zaletą pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń jest to, że nie wymaga się przy nich żadnych dokumentów  potwierdzających charakter i miejsce zatrudnienia klienta. Nie musi on również posiadać pozytywnej opinii w bazach BIK i KRD. Nawet jeśli historia kredytowa jest negatywna, pożyczkodawca wypłaci pieniądze w postaci gotówki lub przelewu na konto.  Pożyczki pozabankowe są najlepszą alternatywą dla kredytów bankowych obarczonych żmudnymi formalnościami. Wnioskując do banku o kredyt, nigdy nie ma pewności, czy bank rozpatrzy wniosek pozytywnie czy nie. W przypadku pożyczek pozabankowych nie ma takiego ryzyka. Wielu klientów indywidualnych, przedsiębiorców od lat korzysta z tej formy pożyczania pieniędzy. Jest ona wygodna, szybka i w pełni legalna. W ostatnich latach coraz więcej osób zainteresowanych jest tą formą pomocy. Starając się o pożyczkę pozabankową, mamy pewność, że uzyskamy pieniądze na czas

Pożyczka pozabankowa online lub do ręki

Pożyczkę pozabnkową można otrzymać w gotówce lub online. Jeżeli klient życzy sobie środki w gotówce, po spełnieniu minimalnych formalności, otrzymuje gotówkę. Istnieje również możliwość pożyczki pozabankowej przez Internet. W tym celu należy wypełnić odpowiedni formularz online, dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy. Zawiera on wyłącznie podstawowe informacje o kliencie. W formularzu zawarta jest kwota pożyczki, okres spłaty i wysokość raty. Najczęściej spłaty odbywają się w odstępach miesięcznych. Szczególną zaletą tej formy starania się o środki finansowe są pożyczki pozabankowe przez Internet na dowód. Od klienta wymagane jest jedynie posiadanie dowodu osobistego. To podstawowy dokument, na bazie którego pożyczkodawca weryfikuje klienta. W opinii wielu klientów tanie pożyczki pozabankowe nie zawierają dodatkowych opłat i  ukrytych prowizji. Oprocentowanie i prowizja są bardzo korzystne dla klientów i bardzo konkurencyjne wobec kredytów bankowych.

W celu znalezienia optymalnej pożyczki należy prześledzić ranking pożyczek pozabankowych. Pomoże on w podjęciu decyzji, z której opcji skorzystać, aby szybko uzyskać pomoc finansową.

© 2021 Budbet.com.pl - WordPress Theme by WPEnjoy